top of page

KMJ 5.3.2019

Tentokrát s Vladimírem J. Dvořákem, akreditovaným koučem a spoluautorem knihy Česká humanistická tradice v moderním managementu.

Vladimír Dvořák (1).jpg

Co o knize říkají její autoři:

"Celé uplynulé čtvrtstoletí jsme v našich luzích a hájích fascinovaně hltali hlavně anglosaskou manažerskou literaturu a nacházeli v ní vzory pro řízení firem, teď to zkoušíme jinak a obracíme se ke zdrojům vlastním, česko-moravským. „Humanistickou tradicí“ míníme myšlenkový proud od Husa, přes Němcovou a Havlíčka k Rádlovi či Pitterovi. Věříme, že humanistické principy jsou inspirativní a aktuální i pro 21. století. Nechceme však jen předkládat „objektivní fakta“, nýbrž je interpretovat v širších souvislostech skrze vyprávění příběhů těchto lidí a toho, co bylo za tím, že byli takoví, jací byli, že takto přemýšleli a jednali. V každém z nás rezonuje něco, co cítíme jako vlastní, co nás motivuje a na čem chceme pracovat. Naším cílem je představit a společně s vámi rozvíjet nový přístup ke vzdělávání lídrů, vybrat si vlastní vzory, poznat je, pochopit a začlenit do vlastního stylu vedení lidí. Jde nám o to, aby se za ekonomickými výsledky neztratili konkrétní lidé, kteří je vytvářejí. Za ta léta, co firmám pomáháme k větší efektivitě, se to pro nás stalo rozhodujícím kritériem – příběhy úspěšných byznysů jsou příběhy kvalitních lidí, protože jinak by nebyly dlouhodobě udržitelné".

Program

Vladimír pro nás na základě této knihy připravil workshop, kde si ukážeme na praktických cvičeních, jak mysleli naši předkové a jak tuto moudrost využít v dněšní době. Můžete si zkusit přemýšlet o svém byznysu očima Jana A. Komenského nebo si definovat motivy pro svůj leadership s T.G. Masarykem. V týmových aktivitách si z některých kapitol knihy zpracujeme návod do praxe, jak strategicky myslet, jak ovládat umění dialogu nebo jak týmově spolupracovat.

Přijďte si užít několik "výživných" hodin.
Za 1 800,- to bude stát za to. 

Co můžeme očekávat
mnoho použitelných informací
knihu Česká humanistická tradice v moderním managementu
výbornou náladu
občerstvení
kontakty

Kdy: úterý 5.3. 2019 12:00 - cca 18:00
Kde: v sídle One Click Business Solutions s.r.o., Šostakovičovo nám. 1515/5 Praha 5
Dress code: v čem se cítíme dobře :)

bottom of page