top of page

Naše tipy a rady

Elektronická nástěnka

Potřebujete něco sdělit kolegům, ale nehodí se na to úkol ani e-mail?

V systému 1CLICK primárně komunikujeme přes úkoly, občas e-mailem. Co když to, co chceme k někomu komunikovat není vhodné do úkolu ani do e-mailu? Pak je tady Nástěnka. Jenom nevisí na zdi, ale ve 1CLICKu. Elektronická nástěnka.
Příspěvky, které můžete na nástěnku přidávat rozdělujeme na dvě základní kategorie. Veřejný a osobní příspěvek.


Veřejný příspěvek

Zadáte vlevo nahoře kliknutím na tlačítko Nový veřejný příspěvek. Vyberete předmět, zadáte text/zprávu a vyberete příjemce. Tak jako v úkolu, můžete vybrat všechny uživatele systému 1CLICK nebo vyberete konkrétní uživatele, kterým se má vzkaz zobrazit. Pokud použijete tuto možnost, neuvidí ho nikdo jiný, než vybraní uživatelé. Pak už jen zbývá vybrat jestli se má příspěvek zveřejnit hned nebo jej naplánujete na termín, kdy se má zobrazit. Poslední věc je nastavit termín, do kdy má být viditelný.


Osobní příspěvek


Tlačítko pro zadání je hned vedle veřejného příspěvku. Osobní příspěvek je spíše poznámka. Soukromá záležitost, kterou neuvidí nikdo, ani uživatelé, kteří vás mohou zastupovat. Zadání je jednodušší. Vyžaduje pouze předmět a text. Vzhledem k tomu, že je to osobní poznámka, není třeba nastavovat, kdo může příspěvek vidět, je určen pouze nám. Termín také nenastavujeme, až poznámku nebudeme potřebovat, jednoduše ji odstraníme.


Jak to funguje Nástěnku si otevřete klikem na tlačítko menu, vpravo nahoře výběrem možnosti nástěnka.Plánované, aktivní a archivní příspěvky
Další rozlišení příspěvků. Plánované jsou ty, které se mají zobrazit v konkrétní termín, ne hned. Aktivní jsou ty příspěvky, které nastavíme tak, aby se hned zveřejnili. Archivní jsou příspěvky, které expirovali a osobní jme si již vysvětlili. "Postity" určené pouze nám.


Notifikace


Vždy, když zadáme příspěvek na nástěnku, systém odešle notifikaci na e-mail uživatelům, kterých se to týká.


226 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page