top of page

Naše tipy a rady

Nová 1CLICK app pro správu úkolů, procesů a kontaktů

Aktualizováno: 2. 7. 2019

Vydali jsme mobilní aplikaci pro iOS a Android, aby se nám zase o něco lépe, rychleji a jednodušeji pracovalo.


Posledních půl roku jsme věnovali hodně času, abychom jí mohli dostat k Vám našim zákazníkům. Aplikaci vydáváme v základní verzi. Obsahuje čtyři moduly:

Dashboard

Úkoly

Procesy

Kontakty


Další moduly budeme vyvíjet. První na řadě bude kalendář, pak projekty a na konec e-maily. Aplikace zobrazí jen ty moduly, jaké máte ve své verzi 1CLICKu. Pokud máte Mini, nezobrazí se Vám kontakty a procesy. Pokud máte Opti, nezobrazí se Vám procesy.Úvodní obrazovka

Obsahuje 3 řádky:

Řádek API URL: Zde zadejte adresu, kterou zadáváte do prohlížeče.


Řádek Přihlašovací jméno: zadejte tak, jak se přihlašujete do svého 1CLICKu.


Řádek Heslo: zadejte své heslo.

Dejte si pozor na mezery, aplikace je považuje za součást přihlášení.

Dashboard


Je to takový semafor. Na první pohled Vám ukáže, v jakém stavu jsou úkoly, podle barev, které znáte z desktopové aplikace.

Uvidíte zde 6 boxů, které kopírují složky z úkolníku. Na víc je zde box K vyzvednutí, který se standardně objevuje jen v případě, že je úkol zadán k vyzvednutí více uživateli a Vy jste jedním z nich. V aplikaci je zobrazen trvale. Můžete se zde setkat se zelenou tečkou s číslem, které označuje počet aktuálních úkolů. Nachází se vždy v pravém horním rohu jednotlivých boxů. Tapnutím na ní se dostanete jen do úkolů, ve kterých jsou nějaké změny. Tapnutím na box se dostanete do všech úkolů v daném boxu.

Pomocí tlačítk “plus” v pravém dolním rohu můžete zadat nový úkol, proces nebo kontakt.Úkoly


Mezi jednotlivými složkami se můžete pohybovat švihnutím nebo

tapnutím v horní části aplikace s názvy složek.

Jednotlivé úkoly v seznamu zobrazují předmět, zadavatele a termín úkolu. Zelená tečka opět ukazuje, na kterém úkolu došlo ke změnám. Zelený kroužek v pravo nad seznamem úkolů Vám po tapnutí seskupí jen aktuální úkoly.

Nový úkol zadáte tlačítkem “plus”. Tak jako tímto tlačítkem můžete

editovat úkol, pokud jste si jej otevřeli. Každý úkol obsahuje položku obecné, což jsou základní informace o úkolu, diskuzi a přílohy. Mezi nimi se můžete pohybovat švihnutím nebo tapnutím. Pokud je zde něco aktuálního, je název položky zelený a obsahuje číslo, kolik příloh nebo diskuzí jste ještě neviděli.Procesy


Zobrazuje všechny procesy, které beží ve Vašm 1CLICKu a máte k nim

oprávnění. Tapnutím na tlačítko “plus” vyjede nabídka procesů, které tak můžete spustit.


Každý proces zobrazuje název, fázi ve které se daný proces nachází a

dobu běhu, tedy kolik hodin neb dní uběhlo od založení procesu. Dále ukazuje zdraví, které nám ukazuje, jestli je vše v pořádku. Pokud ano zobrazuje se OK. Pokud není, objeví se červená informace selhání. V takovém případě kontaktujte správce Vašeho 1CLICKu. Pokud jste správce, kontaktujte naši podporu.


Když si proces otevřete, uvidíte dvě položky. Obecné, která zobrazuje

všechny důležité informace a historie, kde můžeme vidět, jak a přes koho proces probíhal. Pokud je u procesu kontakt, tapnutím na něj se dostanete do daného kontaktu. V řádku Čeká se na: se tapnutím dostanete přímo do úkolu. Pokud jste jeho řešitelem, zobrazí se funkční tlačítka a můžete proces posunout do další fáze.


Nad seznamem procesů je “roletka”, která ukazuje hodnotu Všechny

běžící procesy. Tapnutím na šipečku, si můžete procesy vyfiltrovat. Hned vedle je číslo, které zbrazuje počet bežících procesů. Nad ním se nachází lupa, tedy fulltextové vyhledávání.Kontakty


Pokud si kliknete na tuto část aplikace, otevřou se všechny kontakty.

Vše je označeno zeleně. Můžete překliknout na symbol, číslo nebo abecedu, pro rychlejší vyhledávání. Také lze využít lupu v pravo na hoře pro fulltext. V pravo dole je opět “plus” pro zadání nového kontaktu. Slouží pro rychlé přidání kontaktu v terénu a následené editaci v desktopu. Doporučuji použít Ares. Pokud jej nemáte, vyžádejte si tento plug-in na naší podpoře.

Zobrazují se základní informace o kontaktech, tedy popis

kontaktů včetně značek a záznamy kontaktu včetně značek. Pokud je uveden telefon nebo e-mail, tapnutím na tuto položku se otevře nativní aplikace zařízení.


Nastavení

Zde si můžete nastavit pusch notifikace na svém chytrém zařízení.

Podívat se, v jakém 1CLICKu se nacházíte - to využijí naši klienti, kteří mají více instancí. Pak se také můžete odhlásit.


Doufáme, že se aplikace bude líbit a zjednoduší Vám život.

Jedním clickem ke kontrole!


Stahujte na App store nebo Google play.373 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page