top of page

Naše tipy a rady

Výpočet provizí jedním klikem

Aktualizováno: 23. 3. 2022

Máte obchodníky, zprostředkovatele, distributory nebo partnery, kterým vyplácíte provize?

Je pro Vás složité udržet přehled? Řešíte to složitě v excelu nebo dokonce na papíře?

Pak mám pro Vás dobrou zprávu, v systému 1CLICK to jde velmi jednoduše v našem novém nástroji pro výpočet a evidenci provizí.


Tento nástroj Vám umožní evidovat, nastavovat a vypočítávat provize, včetně evidence vyplacených záloh a to vše automatizovaně. Umožňuje ale i manuální zásah a to i zpětně, pokud se změnili nějaké skutečnosti. Systém můžete nastavit dle svých potřeb.


Základem systému je přehledná tabulka, která může být napojená na procesy jako jsou obchodní případ, objednávka a pod. Pokud je propojený s procesy, provize se vypočítává automaticky.Transakce můžete zadávat i manuálně.Typy evidovaných transakcí si nastavíte dle svých vlastních požadavků. A pokud se stane chybička, není to problém - editaci lze provádět i zpětně.


Systém umožňuje podrobné vyhledávání.Pokud potřebujete s daty dále pracovat, můžete je exportovat do XLS formátu.


Systém může sloužit i jako motivační nástroj. Uživatelé vidí kolik si vydělali za měsíc či rok. Složité výpočty provizí jsme schopni vyřešit za Vás v procesu, bez kalkulaček a vyplňování.


Nejlepší zpráva na závěr je, že systém je zdarma pro uživatele 1CLICK Maxi. Provizní sytém najdete ve 1CLICKu vpravo nahoře pod zeleným tlačítkem menu.Pokud potřebujete poradit, neváhejte kontaktovat naši podporu. Návod na provize najdete zde.281 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page